Teknoloji

En iyi evde kişisel lazer epilasyon aleti seçimi !

En iyi evde kişisel lazer epilasyon aleti seçimi !

Lazer epilasyon aleti seçerken dikkat edilmesi gereken bir çok nokta var öncelikle ev tipi lazer epilasyon aleti alırken dikkat etmeniz gerekenleri sıralayalım.

  1. Atım sayısı sizin için yeterli mi ?
  2. Başlık seçenekleri vücudunuzun çeşitli bölgelerinde kullanabilmek için yeterli başlıklara sahip mi ?
  3. Aksesuar yedek parça fiyatları ?
  4. Lazer ampül fiyatı ?
  5. Cilt rengi seçimi yapılabiliyor mu ?
  6. Cihazın ücreti.

Tüm bu soruları ev tipi lazer epilasyon aleti alırken alacağınız cihaza sormalısınız.

Kalıcı Lazer epilasyon için !

Evde kalıcı lazer epilasyonu nasıl yapacağınız hakkında bilgi almak için evde kalıcı lazer epilasyon adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

Sadece işe yarayan kaliteli cihazları bu listeye aldım. Bir kaç arkadaşımın kullandığı ve deneme amaçlı benimde kullandığım işe yarayan sonuç veren cihazlardır.

En iyi lazer epilasyon aleti hangisi ?

PHILIPS BRI953/00 IPL Lumea Epilatör

Philips lumea serisini kullanan bir çok arkadaşım var en iyi sonucu veren bir cihaz Philips ıpl epilatör. Philips lumea serisi bir çok kişi için en iyi lazer epilatör olarak gösteriliyor.

FAKIR IPL 250.000 Salon Pro System Tüy Alma Sistemi

Fakir markası da sektörde oldukça güvenilir ve uygun fiyatlı markalardan fakirin pro system tüy alma cihazı da kullananları memnun ediyor. Kuaförümün kullandığı biraz daha profesyonel bir cihaz.

REMINGTON IPL6780 i-Light Tüy Alma Sistemi

Remington 50 yıldır kişisel bakım sektöründe hizmet vermektedir Türkiye’de çok ismini duymasanızda kaliteli bir markadır ve phlips lumea serisi çıkmadan önce bu cihaz dünya çapında çok iyi satış yapmıştır.

Tüm cihazlar IPL teknolojisini kullanıyor IPL (Intense Pulse Light) NEDİR konumuzdan öğrenebilirsiniz. Phlips lumea Amerikan Sağlık Örgütü FDA tarafından onaylı bir cihazdır. Bu örgütten onay almak çok zordur ve diğer cihazlara göre üstünlüğü burada çıkıyor hem güvenli hemde profesyonel cihazların verdiği sonuca çok yakın sonuç veriyor bu cihaz.

Siz hangi ev tipi lazer epilasyon aletini kullanıyorsunuz ?

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

To Top