Moda

Vücut tipine göre kot pantolon alışverişi

Bende Kot pantolon ve kot ceketten vazgeçemeyenler denim peki kot pantolon alışverişini nasıl doğru bir şekilde yapabiliriz ? Sadece kot bacaklarımı sardı popomu iyi gösterdi olayını aşmalısınız komple vücudunuzu ele almalısınız. Jean kot pantolonlar hem rahat hemde şıklık sunar bu yüzdende kesinlikle vazgeçilmezlerdir.

Vücut tipinize en iyi hangi model gider ?

Kalça ve popo kısmı geniş kadınlar yüksel bel pantolonlardan kaçılmalı hafif esneyen ve ligralı pantolon seçmelisiniz. Pantolonun arka ceplerine dikkat edin küçük cepli kot pantolonlar poponuzu dahada büyük gösterir.

Pantolon alışverişinden dikkat edilmesi gerekenler

Topuklu ayakkabı ile giyecekseniz yüksel bel pantolon seçmeyin mutlaka düşük bel ve kısa tişört ve ceketler kullanın.

Baldır ve kalça kısmı geniş olan kadınlar tayt gibi hafif yapışan modeller seçmelisiniz bu modeller hatlarınızı ortaya çıkarır ve fit bit görünüm sağlar.

İnce bacak ve baldırlara sahipseniz bol kot pantolonlar seçebilirsiniz.

Topuklu ayakkabı ve dolgulu ayakkabı kullanacaksanız dar kesim pantolonlar tercih etmenizi ve hafif bileklerde kıvırmanızı tavsiye ederim harika bir tarz yakalayabilirsiniz.

Fit bir vücuda sahipseniz beyaz dar pantolonları tercih edebilirsiniz, yüksel bel göbeği açık modellerde bu sene moda olduğunu unutmayın !

1 Comment

1 Comment

  1. ayla

    14 Kasım 2016 at 10:54

    Colins modelleri tam sarıyor öneririm.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

To Top