Moda

Spor yaparken şık görünmek

Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora.

Spor şıklığı

Her kadın spor salonlarında oldukça sık görünmek ister, ağırlık çalışırken, kardio yaparken nekadar zorlanırsanız zorlanın mutlaka her zaman şık görünebilirsiniz. Şıklık yaşam tarzımız.

Günlük yaşamın engamesinde kadınların ender kendilerine ayırabildikleri zamanlardan biridir spor yapmak, spor salonunda aynadan aynaya geçersiniz farketmeden motivasyonunuzu bu sayede daha yüksekte tutarsınız.

Saçlarınız için
Aşırı şekilde terleyeceğiniz için saçlarınızı açık  bırakmanız biraz mantıksız saçlarınızı toplayabilirsiniz, şapka yada bandana tarzı şık bir aksesuar kullanabilirsiniz.

Giyim
Sade bir tayt ve tişörtle oldukça şık görünebilirisiniz, taytınızı seçerken siyahın dışına çıkın mor,pembe,baskılı taytlar kullanın, taytın üstünüze tam oturmasına dikkat etmelisiniz.

Antremana giderken kendinizi isteksiz ve yorgun hissediyorsanız hemen yeni bir kaç tayt alın ve kendinizi daha enerjik hissedin.

Spor yaparken şık görünmek
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

To Top