Moda

Şort çılgınlığı

Şort çılgınlığı Başladı. Bu yaz bayanların kombinlerini oluşturan çeşit çeşit rengarenk şortlar sizinde dikkatinizi çekmiştir mutlaka. Keten, kot, kumaş, iç cepleri gözüken  ne çeşit olursa olsun sıcak yaz günlerinde tercihimiz şortlar oldukça rahat olmasıyla da tercih sebebi. Bu sene şort kombinleri elbise, etek, tayt ve pantolon kombinlerine göre daha fazla tercih edilmekte ve dikkat çekiyor.

Şort kombinleri

Oldukça kolay bir şekilde bir çok kombinleme yapabileceğiniz şortları göbeği açık tişörtler ile yadabasic sade tişörtlerle basit bir şekilde kombinleyeblirsiniz. Üstüne salaş bir gömlek alıp belden bağlayabilir gece serinleyen hava ile de üstünüze çekebilirsiniz.

Ofisde yada iş yerinizde de şort kombinlerini rahatlıkla kullanabilirsiniz, keten yüksek bel şort siyah tişört yada gömlekler ile klasik bir hava yakalayabilirsiniz.

Gece dışarı çıkarken de kullanabileceğiniz işlemeli şortları tercih edebilirsiniz. Aslında şortlar kadınlar tarafından yaz kış tercih ediliyor. Popo lobu gösteren şortlar da oldukça moda yurt dışında Daisy Duke diye adlandırılıyor. Bu ismi 1980 lerde ABD de izlenen The dukes of hazzard dizisinde Daisy Duke adlı karakteri canlandıran Catherine Bach dan almıştır. Daisy duke karakterinin kullandığı kısacık şortlar günümüzde de hala kullanılıyor.

Şort modası tayt modası gibi bence gerçekten çok ince bir çizgi , bazen çok güzel kombinler ile yakıltırılan şortlar bazende korkunç derecede kötü durabiliyor. Ben çok mini olanları tercih etmesem de çok iyi kullanan hem cinslerim var.

Şort çılgınlığı hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

To Top