Moda

Rengarenk puffer (şişme) montlar moda

Rengarenk Puffer şişme mont modası

Puffer şişme mont diye tabir ettiğimiz rengarenk montlar bu sene moda, Modern ve spor bir şıklık veren puffer şişme montlar sizi tarz bir görünüme ulaştıracak. Kış aylarında çok tercih ettiğimiz puffer şişme montlar kalitesi ve malzemesine göre çok ince ve sıcak tutanları da mevcut.

Puffer şişme mont modelleri

Rengarenk puffer şişme montlar eskisi gibi çok şişme ve kalın değil kaz tüyü modelleri çok ince ve muhteşem bir sıcaklık sağlıyor. Soğuk havalarda rengarenk şişme montları kullanabilirsiniz. Çok şık ve farklı modelleri bulunan puffer montlar kadınların kış aylarında üşümemesini ve tarz olmasını sağlıyor. Deneyerek alabilceğiniz şişme montları tabiki seçerken dikkat etmelisiniz belden oturmalı yada geniş bol kesim puffer şişme montlar var.

Şapkası yapay kürklü Puffer şişme montlar daha tarz bir görünüm veriryor.

Puffer şişme mont fiyatları

Başta söylediğim gibi kalitesi ve malzemesine göre değişen modelleri mevcut gerçek kaz tüyü tercih etmek isterseniz 170 ile 300 TL arasında orta halli bir puffer şişme mont almanız mümkün. 3000 TL gibi rakamlara satılan montlarda mevcut. Tavsiyem 200 TL civarında harika puffer şişme montlar mevcut bu fiyat bandında bir şişme mont tavsiye edebilirsiniz.

Şişme mont kombinleri

Kış aylarında kalın giyiniyoruz fakat puffer şişme montlar ile içinize tişört bile giyseniz üşümeyeceksiniz. Renkli bir puffer şişme mont alıp farklı tarz bereler ile kombinleyin. Altınıza ister etek ister pantolon giyin şişme puffer montlar her kombinde rahatlıkla kullanabileceğiniz şıklığı size veriyor.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

To Top