Moda

Moon boot ayakkabı modası

Moon boot ayakkabı modası

Moon bootlar ilk olarak 70′ li yıllarda üretilmiş. Moont bootlar astronat ayakkabılarınada benzetilir kış aylarında ayaklarımızı ısıtan moon bootlar kadınlar arasında genellik kaba ve büyük olarak belirtiliyordu, kış aylarında ayaklarınızı sıcak tutabileceğiniz moon bootlar çok rahat geçtiğimiz yıllarda kış tatillerinde kullandığımız moon bootları artık her yerde kullanabiliyoruz.

Moon boot modası

Moont bootların kullanım alanı genişleyince üreticilerde farklı modellerde moon bootlar üretmeye başladılar. Ugg ayakkabılara da benzetilen moont boot ayakkabılar doğru kombinlendiğinde çok şık duruyor.

Moon boot ayakkabı modelleri

Astronot ayakkbısı gibi gri, metalik, pembe, çiçekli, leoparlı, ponponlu, kürklü modelleri mevcut giyiminize uygun renkte moon boot ayakkabı modelleri tercih edebilirsiniz.

Moont boot ayakkabı kombinleri

Moont boot ile yüksek bel pantolon, binici pantolonu, mini etek modelleri ile kombin edilebilir.

Moont boot ayakkabı numaraları

Moon boot ayakkabı numaraları incelediğim zamanlarda 34-37 – 37 – 40 ve  40-43 numaraları vardı. Türkiye standartlarında bir bayanın ayak numarası 37 – 40 numara aralığındaki moon boot ayakkabı kolaylıkla ayağınıza uyum sağlar. Küçük kızlarımız içinde çocuk moon bootlar mevcut.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

To Top