Moda

Midi boy etek modası

Her vücut tipi için farklı etek türleri var sizce vücut tipinize göre bir etekle kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Vücut tipine göre etek seçimi adlı konumuza göz gezdirebilirsiniz. Farklı vücut tiplerinde tarz duran eteklerden biriside midi etekler.

Moda gittikçe eski yıllara dönüş olduğu gibi midi eteklerde eski yıllarda oldukça tercih ediliyordu. Midi etekler eski yıllardaki formunu koruyarak değişimler geçirdi.

Midi etek nasıl giyilir  ?

Bel kısmınız ince ve basenleriniz kalın ise midi etekleri seçebilirsiniz, hafif göbeği olanlar çok dikkat etmeli midi etekler ile göründüğünüzden daha göbekli görünebilirsiniz.

Midi boy etek kimlere yakışır ?

Basenleriniz kalın ise kabarık midi etekler, basenleriniz iyi ve güzelse de vücudu saran midi etekler kullanabilirsiniz.

Midi boy etek kombinleri

Kısa boylu iseniz topuklu ayakkabılar ile boyunuz biraz kısa kalıyor ise de spor düz bir ayakkabı ile giyebilirsiniz. Midi boy etekler ile spor, klasik, şık yada tarz bir görünüm elde edebilirsiniz. Spor sneaker, converse yada topuklu ayakkabılar ile kullanabileceğiniz midi boy etek kombinleri elde edebilirsiniz.

Midi boy deri etek

Sonbahar ve kış aylarında kullanabileceğiniz midi boy deri etekler ile tarz bir görünümü kolayca yakalayabilirsiniz. Deri etek giymek konumuza da göz gezdirebilirsiniz.

 

1 Comment

1 Comment

  1. ayla

    14 Kasım 2016 at 10:49

    Süperr yüksel bel pantolon gibi bana çok yakışıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

To Top