Moda

Gri ombre saçların çekiciliği

Gri saç

İlk olarak Rihanna ile gündeme gelen Gri saç modasının hepimiz farkındayızdır etrafımızda yada instagramda bol bol denk geliyoruz. Tümünü gri boyamasalar bile uçtan bir tutam boyayanlar da bir hayli fazla.

Gri Ombre Saçlar

Siyah saçların arasında siyah saçlarda tam tarz görünüyor, bir tane bile beyazımız çıksa tahammül edemezken şimdi saçlarımızı tam gri yada beyaz tonlarda boyuyoruz. Aslında çoğumuzun gri saçları sevmemesi grinin altına mavi ve pembe boyalı kadınların gözümüzün önüne gelmesinden ben gri siyah ombre saçları gerçekten çok yakıştırıyorum.

Gri saç modasına uymaya kararlıysanız şunu söylemeliyim gri saçlar yüzü ortaya çıkarıyor yani makyaj yapmanız önemli hale geliyor gri saçları kullanabilmek için makyajınıza dikkat etmelisiniz. Marjinal ve yenilikçi bir karakteriniz varsa gri saçlardan korkmamanızı yineleyebilirim çoğu kadında gerçekten çok net olarak tarz duruyor ve dikkat çekiyor.

Gri saç modelleri

Kısa saç kullanıyorsanız saçlarınızı komple gri boyamanızı tavsie ederim hafif uzun omuzların altında kullanıyorsanız da gri ombre çok iyi gidecektir.

Gri saç bakımı

Bu tür renkler saçlarımızı fazlasıyla yorar gri renge özel şampuan ve bakım kremleri bulunuyor bunları kullanabilirsiniz. Uzun vadede alltan siyahlarınız geldikçe de saçlarınızın tarzı devam ediyor sarı renk gibi sürekli dip boyasıda yaptırmanıza gerek kalmaz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

To Top