Moda

Giyim tarzı ile olduğundan genç görünmek

Aşırı süs yırtmaç ve aksesuar ben olgunum görünümü verir olabildiğince aşırılıktan kaçının ve Rahat diye tercih ettiğiniz elbiseleri bir kenara bırakın genç giyim tarzınız ile en az 5 yaş genç gösterebilirsiniz vereceğim tüyolara dikkat etmeniz yeter !

Zaman geçiyor onu durdurmak imkansız ama bunu ufak dokunuşlarla halledebiliriz. Hepimizin hayali yaşlanmayı durdurmak ne olursa olsun cıvıl cıvıl bir kadın olarak zaten bir adım önde başlayabilirsiniz.

Giyim tarzı ile olduğundan genç görünmek için sırlar

Genç gösteren kıyafet renkleri

Kıyafet ve elbiselerinizin renkleri ile bil genç göstermeniz mümkün. Sarı. yeşil, turuncu ve kırmızı sizi oldukça genç gösterecektir.

Aksesuar seçimi

Aksesuar seçiminize oldukça dikkat edin sadece bir parça ile yer yerinden oynatabilirsiniz. Bunun için Aksesuar seçimi konumuza göz atabilirsiniz.

Makyaj

Mutlaka aydınlık makyaj türlerini tercih edin çok bronzlaşmayın !

Kot ve basic tişört

Dolabınızda mutlaka yırtık kot ve basic beyaz tişört bulundurun. Mutlaka vücuda hafif yapışan ve bilekten kotlar tercih edin.

Sade ve spor giyim ile oldukça genç gösterebilirsiniz. Hem spor hem klasik olmak isterseniz ufak aksesuar dokunuşları ile herşeyi çözebilirsiniz tabiki ayakkabı seçimide oldukça önemli.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

To Top