Moda

Dikişsiz iç çamaşırı giymek (Önemli)

Her kadının öğrenmesi gereken ve en 5 tane dinmesi gereken eşyası olmalı dikişsiz iç çamaşırı !

Dar taytlar, penye elbiseler, yada likralı pantolonların altında sırıtan ipli tangalar yada normal dikişli iç çamaşırları dış görüntüyü bozar ! Bebek poposu gibi bez takmış gibi görünen bir görüntüye sahip olursunuz.
Son zamanlarda kadınların pek dikkat etmediği bir olay ama bazı durumlarda çok can yakıyor. Birazda dar giymeyi abartıyoruz olabiliriz giydiğimiz elbisenin altından iç çamaşırımız direk belli oluyor.

Tarnsparan tayt almamaya olabildiğince dikkat edin derim yoksa bu tarz görüntülerle karşılaşırsınız!

LAZER KESİM DİKİŞSİZ İÇ ÇAMAŞIRI KULLANIN !

Spor salonunda oha tayt giymemiş mi bu kız diyebilirsiniz ama mutlaka giymiştir püf noktası da bu olay dikişsiz iç çamaşırı !

Lazer kesim ve dikişsiz iç çamaşırları bu durumu ortadan kaldırıyor. Tayt yada dar bir elbise giydiğinizde ne olursa olsun dikişsiz iç çamaşırı giymeyi ihmal etmeyin derim !

Lazer kesim iç çamaşırı seçimi !

Önemli olan iç güzellik adlı önceki yazımı okuyarak bu bölüme devam edin derim ! 3- 4 TL ye bile lazer kesim iç çamaşırı bulmak mümkün. Kumaşları farklı olduğu için çok uygun fiyatlı iç çamaşırları var. Fakat iç çamaşırında uygun yada ucuza kaçmamalısınız. İç giyim tasarruf yapabileceğiniz bir nokta değildir bunu unutmamalısınız ! Seçtiğiniz iç çamaşırı mutlaka pamuklu kumaştan olmalı ve hava almalıdır. Ben genellikle pentinin iç çamaşırlarını tercih ediyorum tavsiye ederim.
Dikişsiz iç çamaşırı seçiminde bir diğer kilit nokta çok dar mayo gibi duran iç çamaşırı seçmemelisiniz dikişsizde olsa bu iç çamaşırları da elbisenin dışından görülebiliyor.

İçini gösteren tayt kullanılması hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

To Top