Moda

Deri etek giymek

Kombinlerimizde kullandığımız deri etekler doğru parçalarla bir araya geldiğinde tarz bir görünümü yakalayabiliriz. Basic bir tişörtle spor omuzu açık bir kazakla tarz görünebiliriz. Peki deri etek nasıl giyilir ?

Sonbahar kış sezonunun vazgeçilmesi deriyi rahatlıkla eteklerde de kullanıyoruz. Mini bir deri eteğin altına giyebileceğiniz desenli bir çorapla bile çok tarz bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Deri etek kombinleri

Deri etekler çok hızlı kombinlenebilir basic bir tişörtünüzle siyah beyaz bir triko ile yada ters giyeceğiniz beyaz bir gömlekle ( Gömleği ter giymek ) harika bir tarz yaratabilirsiniz.

Deri etek modelleri

Vücut tipleri için etek seçimi konusunda bahsettiğimiz püf noktalar tabiki deri etekler içinde geçerli doğru deri eteği doğru vücutta kullanmak şart. Deri eteğinde mini, maxi, midi, kalem, pileli modelleri mevcut doğru seçimi yapıp harika bir tarz yakalayabilirsiniz.

Sadece siyah olarak düşünmeyin deri etekleri kahverengi, mor, bordo gibi bir çok rengi var. Gece hayatında deri ceketler kadar deri eteklerde moda.

Bacaklarınıza ve basenlerinize güveniyorsanız mini deri etek kullanabilirsiniz, beliniz ince basenleriniz kalın ise midi deri etekler ile basenlerinizi kapatabilirsiniz.

Deri tulum

Fit bir vücuda sahipseniz deri tulumları da denemenizi tavsiye ederiz.

 

3 Comments

3 Comments

 1. Elamıs

  14 Kasım 2016 at 00:30

  deri etek ve göbeği açık tişörtler harika duruyor.

 2. buse

  14 Kasım 2016 at 00:42

  Deri etek hastasıyım göbeği açık beyaz tişört deri ceket motorcu havası veriyor ama aşırı dikkat çekiyor benden söylemesi ?

 3. ayla

  14 Kasım 2016 at 10:48

  Desenli çorap yada jartiyerle aşırı sexy duruyor ☺

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

To Top