makyaj

Trend : Göz alıcı ve ışıltılı dudaklar

Trend : Göz alıcı ve ışıltılı dudaklar

Son günlerde Mor, siyah ve mat rujların trend olduğunu biliyoruz fakat yepyeni bir trend bizlere gülümsüyor. Göz alıcı ve ışıltılı dudaklar ile farklı yeni trend ile dudaklarınıza dikkat çekici bir görünüm verebilirsiniz. Islak görünümlü rujlar oldukça trend.

Göz alıcı ve ışıltılı dudaklar

Dudaklarınıza metalik, simli, ıslak ve parlak bir görünüm vererek göz alıcı ve ışıltılı dudaklara sahip olabilirsiniz. Partiye, gece eğlencesine yada özel günlerde kullanmak için ideal.

Parlak göz alıcı ve ışıltılı ruj renkleri

Pembe, mor,yeşil, lila, gümüş, altın, bronz ve daha bir çok renk kullanılabilir. Renk seçimini siz yüz ve makyaj türünüze göre seçebilirsiniz. Parlak pembe ve yeşilin dudaklarda muhteşem durduğunu söylemeliyim.

Biz kadınlar hayatımızda parlaklığı simi ve dikkat çekmeyi severiz mat rujlara karşın parlak renkli rujlar günlük kullanım için abartı kaçabilir fakat farklı görünmek isteyen kadınların tercihide olabilir.

Işıltılı dudaklar ile makyaj seçimi

Parlak dudak seçiminizi yaptıysanız makyajınızın geri kalanında soft ve mat renkler kullanmalısınız dudaklarınızı ön plana çıkarmak yerine bir karışıklık ortaya çıkarmak istemeyiz. Sade soft bir makyaj ile parlak dudaklar harika olacaktır. Açık tonlarda turuncu, şeftali renklerini tercih edebilirsiniz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

To Top