Genel

Sıcak makas kesimi nedir ?

Sıcak makas kesimi nedir ?

3 ay önce sıcak makas ile tanıştım kırıklarım oldukça çok olurdu, sıcak makas kesimi yaptırdığımdan bu güne kırıklarım yok denebilecek kadar azaldı. Sıcak makas gerçekten muhteşem bir buluş.

Sıcak makas nedir ?

Saç uçlarının hava ile temasını keserek saçlarınızdaki nem ve keratini korumasını sağlıyor. Sıcak kesim olduğu için saç uçları kapanıyor saçlar kırıksız ve sağlıklı uzuyor. Sıcak makas standart saç kesilen makaslar gibidir, adından anlaşılacağı gibi farklı yönü kesim yapan metal kısmı istenilen sıcaklıkta ısıtılabilir. Akıllı makaslar teknolojinin ilerlemesiyle gelişmeye başladı

Sıcak makas kullanımı

Sıcak makasın kullanımı standart makaslar gibidir, kablolu modelleri ve kablosuz modelleri mevcuttur. Kablolu modellerinde müşteriyi rahatsız etmeyecek şekilde çalışmanız gerekmektedir bunun haricinde kullanımı oldukça basittir.

Sıcak makas uygulaması oldukça etkilidir, daha ilk kullanımda saç uçlarınızın farklılığını gözle görebilirsiniz.

Sıcak makas kesiminin faydaları nelerdir ?

Sıcak makas kesimi ile saçlarınız

  1. Sağlıklı ve hızlı uzar.
  2. Kırılması zorlaşır.
  3. Saçlarınıza yumuşaklık ve parlaklık kazandırır.
  4. Saça dolgunluk kazandırır.
  5. Saçları gürleştirir.
  6. İnce telli saçlarınızı kalınlaştırır.

Sıcak makas kesiminin zararları

Hiç bir şekilde saçlarınızı yakmaz sıcak makas kesimi yapılırken bir acı hissetmezsiniz. Saçlar gür ve yeterince kalınsa sıcak makas kullanımına gerek yoktur. Saçları gür olan bayanlar ara makası ile aralarından aldırır genelde sıcak makas dahada saçları gürleştirip kalınlaştıracağı için saçlarınız kalın ve yeterince gür ise sıcak makas kullanımına gerek yoktur. Diğer saç tipli bayanlarda hiç bir zararı yoktur.

Sıcak makas tecrübem

Ben sıcak makas kesimi yaptırdığım tecrübelerimi anlatayım. Kuru bir saç tipim vardı sıcak kesim ile saçlarım dolgunlaştı, parlaklık kazandı ve kırıklarım gözle görülür şekilde azaldı.

Sıcak makas kullanan kuaförler !

Karar verdiniz saçlarınıza sıcak makas kesimi yaptıracaksınız, kuaför seçimi oldukça önemli bu uygulamada mutlaka tecrübeli bir kuaför seçmelisiniz.

Sıcak makas kesim fiyatları

Ben İzmir’ de araştırdım 70 – 120 TL arasında değişiyor fiyatlar. Bana 90 demişlerdi nakit 70′ e kestirmiştim.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

To Top