Genel

Kaliteli kadın olmak !

Kaliteli kadın olmak !

Kalite hayatımızın her alanında çok önemlidir, kaliteli kadın olgusundan öte kaliteli insan olabilmek daha da önemlidir. Nefes alsın diye koşturan erkeklerin bir yaştan sonra da kaliteli kadın arayışı ilginçtir. Erkekleri bir kenara bırakıp kaliteli kadın nedir ne değildir konuşalım.

Çekicilik, sexsilik, yüz güzelliği, bakımlı olmak yada fizik bir yere kadar diye bir tabir var aynen öyle insanın kendini yetiştirebilmesi çok önemli bir olgudur. Yeni yeni bu olgu çok dile getirilir oldu annelerimizin yetiştiği dönem ile şuan ki dönem arasında nasıl bir fark var size saatlerce anlatamam herhalde.

Sosyal olacağım diye her sosyal medya aracını kim ne yemiş nerde o bunun yapmış benimki neden yapmıyor cinsinden kadınlar mı aramazsınız, yoksa telefonla konuşmaktan beyni yanmış tipler mi ?

Kaliteli kadın olmak

Kaliteli bir birey olabilmek öncelikle kendinize duyduğunuz saygı ve önemden geçiyor siz kendinizi seveceksiniz ki karşınızdaki de size saygı ve sevgi göstersin. Günümüz kadınlarının bence en büyük hatası çok konuşmak yada düşünmeden konuşmak konuşurken mutlaka olgunlukla konuşmalısınız. E tabi kendinizi kasın olmadığınız bir kalıba girin demiyorum karşındakinin bazı duvarları aşmaması gerek.

Bir duruşunuz olsun !

Hem cinslerimde iğrendiğim bir konu ağzından düşmeyen başkaları Eda şunu yapmış yok Ayşen Uludağ’da Mayra’nın sevgilisini gördün mü ? başkasının hayatıyla ilgilenen kendi hayatını yaşayamaz ben bu konuda netim.

Hayatı sorgulayın ne neden ne için yapılır bir çok şeyi farkedebilmiş belli bir birikime ulaşabilmiş kadın candır.

Kaliteli kadının özellikleri

Belli bir tarzınız olsun sırf moda diye abuk subuk şeyler giymeyin.

Gündeme dair birikim edinin farklı filmler izleyin erkek arkadaşınızla oturup saatlerce konuşabilmeniz gerek.

Sırf pahalı diye değil aynı parçayı daha uyguna alabilirsiniz. Eşinizin arkadaşı yada erkek arkadaşınızın arkadaşı ile bir cafeye oturdunuz check in yapmak yerine erkek arkadaşınızın arkadaşına halini hatrını sorup ilgilenmeniz.

Aslında erkekler evleneceği yaşa geldimi bir evi çekip çevirebilecek olgunlukda oturup kaliteli muhabbet edebileceği yada çılgınlar gibi sarılabileceği bir kadın isterler. Biz kadınların ruhunda bu çılgınlık hep olduğu için mutlu edilmemiz yeter.

Kaliteli kadın nasıl olur ?

Duruş, hal ve hareketler, her şey dozunda olmalı kıskançlık, sinir, inat, kapris. Yalnızken de çok mutlu olabilmelisiniz, yalnızsınız bakımınızı, süslü iç çamaşırlarınızı, sinemanızı ne biliyim işte zamanınızı kaliteli geçirmelisiniz.

Eğitim : Üniversite okusun yada mutlaka lise okusun değil kendini yetiştirmeli

Tarz olmak : Çok şık pahalı süslü elbiseler değil modanın tanımındaki gibi kendine yakışanı giymek.

Çevre Kalitesi : Arkadaşlık ettiği tiplerin takıldığı yerlerin kalitesi.

Duvarlar : İnsanlara karşı mesafesi !

Küçük detaylar, küçük karakteristik özellikler kalitenizi belirler.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

To Top