Cinsellik

Yaz aylarında Seks hayatınızı canlandıracak ateşli öneriler !

Yaz aylarında seks hayatınızda canlandıracak bir çok neden üst üste toplanmıştır. Havalar ısınınca serotonin denen mutluluk hormonu daha çok salgılanır, güneşlenince yada denize girince veya metro beklerken mağruz kaldığınız 10-20 dk lık güneş ışığı vücudunuzdaki serotonin hormonunun salgılanmasını arttırır.

Serotonin hormonunun artması cinsel isteğide doğrudan etkiler, Araştırmalara göre de seks’in mevsimi yaz aylarıdır, insanlar cinsel isteği genellikle koku ve görsellik ile anımsar yaz aylarında da daha rahat giyiniriz ve ter bezlerimiz farklı bir koku salgılar. Bilimsel öğeleri bir kenara bırakalım cinsellik yaz aylarında yada diğer aylarda hep istekli olabilmek için beslenmenize dikkat edin, yeteri kadar çinko tüketin kaliteli beslenin.

Seksi çok aşırı öğlen saatlerinde değil daha sakin serin saatlerde yada klimanın olduğu bir yerde yapmaya çalışın seks yaparken aşırı efor sarf ederiz kalbimiz olduğundan daha fazla kendini zorlar aşırı sıcak da seks yaparsanız bir kalp rahatsızlığınız var ise kalbiniz zorlandığı için kalp krizi geçirme riskiniz artar.

Seks hayatınızı canlandıracak ateşli öneriler!

Sevişme ve seks ikilisini iyi analiz edin, iyi bir seks için önce uzun bir sevişme gereklidir, uzun sevişme ile yumuşayın. Ufak delilikler yapın dudaklarından öperken hafif dişlerinizle ıssırabilirsiniz. Hep aynı tonda değil bir an hızlanıp bir an yavaşlayın, herşeye açık olun karşınızdaki erkeği zevkten zevke sürükleyin onunda gözü hiç bir şey görmeyecektir.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

To Top