Cinsellik

Yalnız kadınların mastürbasyon tarzları

Muhabbeti bolca geçen konularda biriside sex fakat ülkemizde fazla üstünde durulmaz bu konularda aslında her detay bir kaç şey katar. Genelde kadınlar heyecan verici yerlerde farklı fantezilerle orgazma ulaşmak isterler. Nerede, nasıl yapıyorsunuz yada nasıl orgazma ulaşıyorsunuz hepsi bizde saklıdır.

Bakire kızların da nasıl mastürbasyon yapması gerektiğini kızlık zarına zarar vermeden mastürbasyon yapma adlı konumuzu okuyabilirsiniz.

okuduğum bir dergiden birazda kendim ekleyerek derliyorum bu yazıyı sizlere.

Mastürbasyon Tarzları

Umursamaz

Bazı insanlar pek etrafına bakmaz dilediği gibi bağıra çağıra sara sıka yaşar istediklerini utanmaz biri çıplak gördüyse bu onu deli eder ve daha çok tahrik olur. İçi içini yer ve deli gibi ateşler içinde yanar kimseyi umursamaz sadece sevişmek isterler.

Utangaç

Biri içeriye girmesinden korkar ve yüzü koyun yatarak kendini tatmin eder. Bazı kadınların kişiliğinden gelir bu utangaçlık çok da sıkılmanıza gerek yok aslında dilediğiniz gibi yaşayabilirsiniz istediklerinizi

Çılgın Oyuncak

Parmakları ile deli gibi kendini tatmin etmek yetersiz gelir sonrasında sex oyuncakları ve dildolarla kendini tatmin etmek ister. Bu oyuncaklar ile cinsel noktalarınızı rahatlıkla bulup kendinizden geçebilir rahatlayabilirsiniz.

Titreşim

Kullandığınız sex oyuncakları teknoloji ile birlikte titreme ve elektirik sinyalleri gönderme gibi yeteneklere sahip bu titreşim sizi deli ederek uyarılmanızı sağlayabilir. Ekstra heyecan arayanlar için muhteşem bir deneyim olabilir.

Kaçamak

Bazı kadınlar mastürasyona pek vakit ayıramaz iş stresi ev koşuşturmacası derken en son hormanları onu sıkıştırdığında yaşar bazı duyguları hafta sonu vakit bulduğunda yada hafta içi gece ufak kaçamaklarla tatmin eder kendini.

Romantik

Ortamı kendinize göre mumlar yakıp kokular sıkıp hazırlıyorsanız bu kategoriye giriyorsunuz demektir güzel kokunun verdiği istek ile doya doya tatmin edebilirsiniz kendinizi.

Dışarda Heyecan

Parmak uçları ile dışarda kendini tatmin etmeye çalışır dışarda bir erkek ile sevişmenin hazzını yakalamaya çalışırlar. Genelde klitoris orgazmı yaşarlar klitorisde bulunan sinir uçları oldukça hassastır seksi giyinip tenha bir yerde parmak uçları ile kendilerini tatmin etmeyi bilirler.

Hızlı

Bazı kadınlar olaya hızlıca dalmak ister ve hızın içindede devam etmesini isterler hızla kendilerini tatmin ederler.

Zorla

Çoğu kadın zorla ilişkiye karşı ama bir çok kadında zorla ilişkiden çok haz alıyor.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

To Top