Cinsellik

Seksin daha uzun sürmesi için ne yapmalı ?

Seksin daha uzun sürebilmesi için öncelikle erkek arkadaşınızı kontrol etmeniz gerekmektedir. Erkeklerin daha uzun seks yapmasının sırrı aslında daha çok seks yapmasından geçer. Daha uzun seks yapmak isterseniz önerilerimi uygulayın ve farkı görün !

Seksin daha uzun sürmesi için ne yapmalı ?

Uzun seksin püf noktaları

Ara verin !

Seks yaparken ilk dediğim gibi erkek arkadaşınızı kontrol edin zevkini azaltmadan ufak aralar verin.

Pozisyon değiştirin !

Erkek arkadaşınızın iyice kasılıp hızlandığını hissettiğinizde pozisyon değiştirin tam ucuna gelmişken baştan başlamak onu deli edecektir.

Dikkatini dağıtın

Seks sırasında bir anda oral seks arası verip erkek arkadaşınızın dikkatini dağıtabilirsiniz. Yada bir anda farklı fiziksel yönlerinizi mesela göğüslerinizi kullanabilirsiniz.

Seksin ortasında oral seks yapın !

Seksin tam en ateşli yerinde erkek arkadaşınızı daha fazla yükseltin oral seks yaparak onu daha da fazla zevke düşürebilirsiniz.

İkinci posta

Uzun ön sevişmenin ardından erkek arkadaşınızı boşaltabilir kısa sürede tekrar sekse hazır hale getirebilir ve ikinci posta da daha uzun süreli hayalini kurduğunuz seksin tadını çıkarabilirsiniz. Hatta neden üçüncü posta olmasın ? Erkek arkadaşınız çıldırabilir.

Geciktirici sprey ve kremler

Farklı cinsel ürünler kullanarak seks süresini uzatabilirsiniz krem ve spreyleri de deneyip farklı bir şeyler deneyebilirsiniz.

Farklı fanteziler gerçekleştirin !

Uzun bir seks için farklı ve heyecan verici fanteziler gerçekleştirebilirsiniz yatakta topuklu ayakkabı giyebilir yada yavaş yavaş partnerinizin sizi soymasını bekleyebilirsiniz. Erkek arkadaşınız aceleci değilse anal seks de düşünebilirsiniz ! Anal seks hakkında bilinmesi gerekenler makalemizi okuyabilir daha kolay ve zevkli bir anal seks yaşayabilirsiniz.

Boşaldıktan sonra ?

Erkek arkadaşınız boşaldıktan sonra 5 dk ara verin ve tekrar hırçın bir şekilde oral seks yapın erkek arkadaşınızı ikinci yada beşinci posta için hazırlayın.

Seksin uzamasını sağlamak sizin elinizde fakat uzun süre erkeğin vajina da gidip gelmesi sizi sıkacaktır hayatınıza renk katın.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

To Top