Cinsellik

Seks için hazırlık nasıl yapılır ?

Seks için hazırlık nasıl yapılır, konusunun ne kadar önemli olduğunu hepimiz iyi biliyoruz. Seks yaparken hepimiz çekici ve güzel kokmayı isteriz. Size seks yaparken partnerinizi çıldırtacak kokular yayacağınız tüyolar vereceğim.

Öncelikle mutlaka vücudunuzun anal , vajinal , bacak bölgelerine çok iyi epilasyon yapın. Seks için hazırlık konusunu iki konuda ayırmak istiyorum.

 1. Anal Seks için hazırlık nasıl yapılır ?
 2. Vajinal Seks için hazırlık nasıl yapılır ?

Çeşit seks içinde ortak yapılması gerekenler var ama anal seks daha çok özen istiyor.

Anal Seks için hazırlık nasıl yapılır ?

Anal seks için temizlik işlemi çok önemlidir. İlişkiye girdiğiniz anüs bölümünde herhangi bir kalıntı bulunmaması gerekir. Bağırsakların bu bölümü normalde boştur fakat anal seks öncesi lavaboya giderseniz bu bölümde kalıntılar kalabilir en az 1 saat önce lavaboya gitmiş olmanız gerekli. Anal seks öncesinde anal bölgeyi iyice yumuşatmak için krem kullanmalısınız ! Anal seks düşünüyorsanız Anal seks için bilmeniz gerekenler adlı konumu mutlaka okuyunuz.

Vajinal Seks için hazırlık nasıl yapılır ?

Vajinal seks için akıntı olmamasına akıntı varsa vajinanızı iyice duş alarak temizlemeniz gerekli. Kötü kokuları gidermek için Vajina kokusunu doğal yollarla gidermek ! adlı konumuzu okuyabilirsiniz. Vajinal koku yada akıntıları giderdikten sonra aşağıdaki maddeleri yaparsanız hazırlıklı ve çekici bir seks yapmak için hazırsınız demektir.

İyi bir seks için hazırlık nasıl yapılır ?

 • Tüm vücut iyice epilasyon yapılmalı.
 • Duş alınmalı.
 • Duştan sonra tüm vücuda güzel kokulu bir krem ile tüm vücudunuzu mutlaka kremlemelisiniz bu krem seks sırasında miss gibi kokmanızı sağlayacaktır.
 • Seks ortamını hazırlamak da size kalmış.

Siz seks yapmadan önce nasıl bir temizlik yapıyorsunuz ?

2 Comments

2 Comments

 1. ali

  23 Temmuz 2017 at 12:56

  çok bilgilendirici fakat ortada kız yok ne yapacaz onla ilgili

 2. EDA

  30 Temmuz 2017 at 12:04

  miss gibi temizlenirim koku yada kremlenip yanına giderim 🙂

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

To Top