Cinsellik

Kızlık zarına zarar vermeden mastürbasyon yapma

Kızlık zarına zarar vermeden mastürbasyon yapma

Kızlık zarı bir çoğumuz için oldukça önemli peki bakirelik te kızlık zarına zarar vermeden mastürbasyon nasıl yapılır ? Ülkemizde kızlık zarına yüklenen anlamı bilmeyen yok bir çok erkek kızlık zarına gelen bir zararı namus meselesi haline getirebiliyor. Gelecekte zor bir durumda kalmamak için gençlerimiz de kızlık zarına zarar vermeden nasıl zevk alırım düşüncesinde size bunun hakkında bilgi vereceğim.

Bakire yeni ergenliğe girmiş genç kızlar vücutlarını yeni yeni tanırlar ve vücutları onları alıp zevkin ve şevhetin tam ortasına sürükleyebilir. Mastürbasyon yaparken dünya umrunuzda olmaz her defasında daha ileri gidip daha fazla zevk almak istersiniz bazen bakireliği bile düşünmeden yaşarsınız bu zevki. Bakireliği düşününce bir adım geri atabilirsiniz fakat mastürbasyon yapma tarzınızı başından belirlerseniz vajinal orgazm yerine klitoral orgazmın doruklarına çıkarsınız.

Kadınlar vajinal ve klitoral orgazm olmak üzere iki çeşit orgazm olurlar.

Vajinal orgazm nedir ?

Vajinal orgazmda penisin vajinanınıza girmesiyle vajinanızın kasılması ve vajinanın içindeki G noktası diye adlandırılan bölümün uyarılması sonucu tüm vüdunuzun kasılması zevkin doruklarına çıkmanızdır.

Klitoral orgazm nedir ?

Klitoral orgazm, vajinanın dışındaki dudaklar ve ucundaki yapının uyarılması sonucu zevke gelmeniz ve kasılmanızdır. Cinsel ilişki sırasında penis bu bölgelere sürter genellikle erkeğin yumurtalıkları bu bölüme çarpar ve bazı kadınlar iki orgazm çeşitini de yaşayabilir.

Anal orgazm nedir ?

Orgazm çeşitlerini yazmışken Anal orgazmıda anlatmakta fayda var. Anal bölgenizde vajina bölgesinden daha çok kas ve hücre bulunur. Eğer anüs doğru ve yeterli şekilde nemlendirilip kayganlaştırılsa anal orgazm da size çok zevk verebilir. Anal seks hakkında bilmeniz gerekenler konumuzu okuyup bu konuda bilmeniz gerekenler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

G noktası nedir ?

G noktası vajinanın 5-6 cm içinde vajina duvarında bulunur Grafenberg adlı bir kişi bulduğu için ismi G noktası olarak anılır. Cinsel ilişki sırasında içerisi sıvı ile dolar ve elle hissedilebilir hale gelebilir. Penis bu bölgeyi uyardıkça G noktasının zevkini yaşayabilirsiniz.

Tüm bu incelikleri öğrendikten sonra gelelim Kızlık zarına zarar vermeden nasıl mastürbasyon yapılır konusuna ?

Yalnız kadınların mastürbasyon tarzları konumuzdan yalnız kadınların nasıl mastürbasyon yaptıklarını öğrenebilirsiniz.

Kızlık zarına zarar vermeden mastürbasyon yapma ?

Klitoris üzerinde dairesel hareketler yaparak havaya girmeye başlayabilirsiniz. Klitorisinizi daha hızlı bir şekilde uyarmaya başlayacaksanız bu şekilde yapılan bir mastürbasyon da kızlık zarına zarar gelmez daha ileriye gitmek isteyebilir o an zevk in verdiği umursamazlıkla vajinanıza bir şeyler sokmak isteyebilirsiniz. Kesinlikle yabancı cisimler ile seks yapmamalısınız. Çok isterseniz titreşimli seks oyuncakları kullanabilirsiniz. Zevk alma olayını abartanlar anal bölgesini krem yada kayganlaştırı ile yumuşatıp bu bölgeye seks oyuncaklarını  sokup zevk alabiliyorlar. Seks oyuncağının verdiği zevk ile klitorisinizi uyarırsanız çifte haz alma şansınız olacaktır.

Daha ateşli mastürasyon yapmak için konumuzu okuyabilirsiniz !

Kızlık zarı hakkında bir problem yaşarsanız Hymenoplasty: Kızlık zarı diktirme konumuza göz atabilirsiniz.

Siz Kızlık zarına zarar vermeden nasıl mastürbasyon yapıyorsunuz ?

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

To Top