Cinsellik

Etkileyici öpüşme teknikleri

Etkileyici öpüşme teknikleri

Öpüşmek ilk adımı atmak demektir çoğu zaman bazen saf duygularla dudaklarınız titreye titrete öpüşürsünüz bazende deli gibi hiç bir şeyi düşünmeden yapışırsınız sevdiklerinizin dudaklarına. Öpüşmenin etkileyici olabilmesi için öncelikle ortam çok önemli sakin, huzurlu, güven duyduğunuz ve romantik bir ortam şart. Bir dergide rast geldiğim öpüşme tekniklerine kendimden bir şeyler ekleyerek sizlere Etkileyici öpüşme teknikleri adında bu yazıyı hazırladım.

 Nasıl etkili öpüşülür ?

Etkileyici öpüşmek için öncelikle net olarak kendinize güven duymalısınız, bakımlı olmalısınız, ince ve nazik davranmalısınız. İlk öpüşme ise zaten gerekli özeni göstermek şart ilk öpüşmeyi atlattınız monoton devam etmeyin aşağıda yazacağım farklı öpüşme tarzlarını mutlaka bir kaçını deneyin.

Etkileyici öpüşme teknikleri

Öpüşmek için birbirine yaklaşmış iki dudak, olabildiğince dudaklarına yaklaştınız fakat aceleci olmayın bir süre dudaklarına dokunmadan durun daha sonra ufak bir dokunuş tekrar ufak bir süre daha sonrasında iki dudaklarının arasına çapraz hafif bir öpücük ve öpüşmenin içerisindesiniz. Alt dudaklarını bir süre emin arada bir üst dudaklarını emin hafif geri çekip çapraz öpücükler verin. İlerlediniz avuç içinizle boynuna dokunun hafif tırnaklarınızı batırabilirsiniz. Dahada ilerlemeniz durumunda boynuna hafif öpücükler ve nefes verebilirsiniz bunu ayrı bir konuda işleyeceğim linkini burada yayınlarım.

Etkileyici öpüşme teknikleri

Etkileyici öpüşme tekniklerini sizler için sıralıyorum.

 • Nefes alışverişi
  Yukarıda anlattığım nefes alışverişi sevgilinizin dudaklarına olabildiğince yaklaşın ve nefes alıp verin bu karşınızdakini çıldırtacaktır. Dudaklarına dudaklarınızı birleştirip nefes alıp vermeye devam edin.. Sevgilinizin nefesini çekin ve siz nefesinizi ona verin karşılık uyum gerektiriyor bu öpüşme tarzı.
 • Vakumlu öpüşme
  Sevgilinizin dudaklarına dokunun ve sevgilinizden dudaklarını büzmesini isteyin öpermiş gibi daha sonra büzülmüş dudakları dudaklarınızı kavrayın yani içinize çekin üst dudağın başından alt dudağın sonuna kadar vakum gibi çekerek bitirin bunu bir kaç kez tekrarlayabilirsiniz.
 • Hız değişimi
  Kafanızı hafif sevgilinizin üst dudaklarını dudaklarınızın arasına alacak şekilde kaldırın, Aynı şekilde sevgilinizden alt dudaklarınıza aynı şekilde dudaklarının almasını isteyin yavaş yavaş yer değiştirin alt üst üst alt daha sonra hızlanın ve sonra yavaşlayın hız değişimi size oldukça haz verecektir.
 • Vampir olun
  Erkeklerin %90′ ı acılı sex sever sizde bir vampir gibi davranıp hafif tırnaklarınızı çıkarın.  Boynuna hafifçe yaklaşın ve dişleriniz ile boynunu hafif ıssırın dişleriniz kapalıyken onu sevdiğinizi söyleyin ve boynuna hafif tırnaklarınızla yüklenip öpmeye devam edin.
 • Soğuk Sıcak etkisi
  Sevgilinizle kahve ve dondurma keyfi yaparken, sıcak kahveden bir yudum alın ve öpüşün daha sonra biraz dondurma alıp ağzınızı soğutun tekrar sevgilinizi öpün sıcak soğuk değişimi orgazm’ a benzeyen bir his yaratır.
 • Zevk avı
  Sadece öpüşmek her zaman fazla zevk vermez ava çıkın sevgilinizin omuzlarını, boynunu ve tekrar dudaklarını öpün sevgilinizden sizin içinde aynını yapmasını isteyin.
 • Dilinizi Kullanın
  Sevgilinizin ağzının her noktasını diliniz ile gezin bir dudaklarını bir ağzının içini bir dudaklarını bir ağzının içinde yer değiştirerek farklı noktaları dilinizle gezin.
 • Fransız öpücüğü
  Fransoz öpüşme türünde de dilinizi fazla kullanırsınız, yine öpüşürken bir anda dilinizi sevgilinizin ağzına sokup yan yanağını dilinizle gezin sonra tekrar öpüşün ve diğer yanağını dilinizle gezin sevgilinizde aynı şekilde size eşlik etmeli aynı anda.
 • Titreşim
  Sevgilinizin boynunu tekrar dudaklarınızın arasına alın çenesinin bitiminden bir tutam daha sonra çeşitli ses titreşimleri ile o bölgeyi ele geçirin muhteşem bir zevk duyacağını göreceksiniz.
 • Hareketli öpüşme
  Öpüşürken sevgilinizin saçlarını avuçlarınızın içine alın ve tatlı sert biçimde çekip dudaklarınıza bastırın aynı şekilde sevgilinizede bunu yaptırın.
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

To Top