Cinsellik

Erkekler kadınların nerelerini seksi bulur ?

Erkekler kadınların nerelerini seksi bulur ?

Kadınlar, erkekler için bilinmezliklerle dolu. Erkeklerde kadınlar için bilinmezlik konusu ilişkilerin yürümesi içinde karşı cinsin nelerden hoşlandığını bilmek gerek erkekler kadınların nerelerini seksi bulur, erkekler kadınların nerelerine bakar bunları hakkında bilgi edinmemiz şart diyorum ve başlıyorum sıralamaya.

Hepsi farklı detaylar ve ayrı ayrı kendi dallarına ayrılıyor, fakat detaylar sizi farklı kılar ve erkekler her defasında farklı bir detaya takılmak isterler.

Erkekler kadınların nerelerini seksi bulur ?

 

Omuzlar

Erkekler için kadınların omuzları tahrik konusu, omuzlar, boyun ve teniniz. Bunu kullanmak için straplez, omuzu açık yada tek omuzu düşük modeller giyebilirsiniz.

Koku

Omuz demişken koku çok önemli, koku beyinde uzun yıllar silinmez o kokuyu yıllar sonra duysa bile sizi hatırlayacaktır.

Cinsel noktalar

Tartışmasız erkeklerin çoğu bu noktalara takılı kalır. Popo ve göğüslerde en başı çeker bakımlı bacaklar arkasından gelir. Kulak memesi ve kulak arkası, boyun erkekler için oldukça dikkat ettikleri ve ilgilendikleri bölümlerdir.

Bacaklar

Erkekler kıskanç olur etek giyme çok kısa giyme vs polemiklere girerler ama gizliden gizliye kısa giyinen kadınlara bakarlar erkeğin ruhunu besleyin o istemese de bakımlı bacaklara sahip olun ve bacaklarınızı göstermek için etek ve şort giymekten kaçmayın.

Açık giyinmek

Açık yada ortası giyinmek erkeklerin gözünün dışarı kaymasını engeller tabiki göbeği açık giyiyorsanız üstünüze ceket giyebilir baş başa kaldığınızda yada uygun ortamda ceketi çıkarıp erkeğin ruhunu doyurabilirsiniz.

Saçınız

Saçlar erkeklerin dikkat ettiği bir diğer konudur.

Tüm bu noktada erkekleri etkilemek istiyorsanız bakımlı olmanız gerekmektedir. Ufak detaylarla bir erkeği kendinize bağlayabilirsiniz, yada ufak detaylarla hoşlandığınız adamı kendinizden soğutabilirsiniz.

Karakter ve duruş

Karakter ve duruş ayrı bir konu tabiki duruşu düzgün karakteri düzgün kadınlar ön plandadır erkekler için.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

To Top