Cinsellik

Deli gibi seviştikten sonra yapılacak şeyler !

Uzun uzun ön sevişme yapılır uzundeli gibi seks ile orgazmın doruklarına ulaşılır ya sonra ? Bu kadar iyi seviştikten sonra ne yaparsınız ? Çoğu kadın ilişki sonrasının sıradan olmasından şikayetçidir. Kadın erkekten beklenti içine girer erkek pekte umursamaz gerisini.

Harika bir sevişmeden sonra mutfağa gidip yemek yemek yada bira içmeyi biraz erteleyin ustaca bir kaç taktikle yaşadığınız orgazmı katlayabilirsiniz !

Yapılan araştırmalara göre kadınlar ilişki sonrasına çok fazla önem verirken erkeklerde tam tersi ilişki sonrasına önem vermedikleri ve soğudukları ortaya çıkmış. Bu durumu şu şekilde açıklanıyor erkek bir an önce iç güdüsel olarak kadına yaklaşır ve normal hayatına hızla dönmek ister. Artık kadınlar erkekler ile herşeyi konuşabildiğine göre bu durumu hızla atlatabilirsiniz. Yada hiç konuşmadan ilişki sonrası erkeği ikinci kez için hazırlamak da sizin elinizde.

Deli gibi seviştikten sonra yapılacak şeyler !

Kışkırtın

Şimdi erkekleri kötülemek yerine birazda öz eliştiri yapalım kadınların %50 si ilişkiden sonra yak bir sigara yapar. Yatakta doyuma ulaşana kadar konuşmayın bile derim. Ağzınızdan çıkan her cümle onu ateşlesin abartın kendinizi kasın. Kulağına ne kadar iyi olduğunu fısıldayın ve üstüne çıkın..

İhitiyacınız olan onu ikinci seks için etkilemek

Dokunun

Doyuma ulaşsanız bile yırtıcı olun, ilişki sonrasında her yerine dokunun hatta her yerini emerek ilerleyin bu sizide erkeğide ateşler.

Birlikte sıcak duş alın

Eşiniz çok terlemiş ve hemen duşa gitmek isteyebilir sizde peşinden gidin duşta onu çıldırtabilirsiniz. Sıcak bir duş kan akışını hızlandırır.

Yatağa atıştırmalık getirin

Erkeğin iyi bir performans gösterebilmesi iyi bir beslenmeden geçer ilişkiden sonra soluklanırken yatağa yarım muz biraz enerji içeceği getirebilirsiniz kan şekeri hızla yükselir ve sonsuz enerjiye sahip olabilir.

Etkileyin

Yata odsında çıplak yada sadece iç çamaşırı ile dolaşın görsel olarak onu etkileyin.

Koku

Koku çok önemli afrotizyak etkili koku kullanın kokulu mumda yakabilirsiniz.

Seksi oyunlar oynayın

Köle sahip oyunu oynayabilirsiniz üzerinize çikolata döküp çikolatayı yemesini isteyebilirsiniz.

Topuklu ayakkabı ve mini etek

İç çamaşırı giymeden mini etek ve topuklu ayakkabı giyin birazda ayakta sevişin sonrasında tekrar yatağa geçebilirsiniz.

Omuzlarını ve boynunu öpün öptürün

Omuzlar ve boynun tahrik noktalarını öpün.

Seks den hemen sonra oral seks yaparak eşinizi ödüllendirebilirsiniz..

 

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

To Top