Cinsellik

Anal seks hakkında bilmeniz gerekenler !

Anal seks hakkında bilmeniz gerekenler !

Anal seks ahlaki yönden kötü değildir bunu hemen bir köşeye yazın ve yazıya devam edin. Anal seks çoğu kadının bir kez tecrübe edip uzaklaşmasına neden olur, tecrübe derken yanlış tecrübe diyelim. Anal birleşme, Anal seks aslında korkutucu değildir. Anal seks ile ilgili dolaşan yanlış bilgiler ve tabulardan kurtulun yazımı okuyup doğru anal seks ile zevki yaşayın derim.

Neden Anal seks ?

Anal bölge aslında erkeklerin bilinç altında yatan bölgedir. Mesela istekli bir erkek bir kadının arkasından poposuna bakar ! Bir araştırmaya mağara çağlarında erkekler kadınları kalçalarına göre seçiyorlarmış dik ve diri duranların doğurganlığı daha fazla olup daha genç olduğu bilinirmiş. Anal sex hayvansı doggstyle gibi terimlerle anılır belki hayvansı bir hormon, ama bu hayvani hormon size sonunda şevheti getiriyor. erkeklerin %60 ı popoyu göğüslerden daha fazla arzuluyormuş.

Anal seks hakkında bilmeniz gerekenler !

Doğru anal seks dedim çünkü yanlış yapıldığında kadına sadece acı verir. Partnerinizin bu konuda tecrübeli olması şart yada sabırlı olması diyelim.

Erkek sabırsız ise anal seksi siz yönetmelisiniz.

Anal seks tabuları ?

Çoğu insan anal seksi ahlaki durumlardan ötürü yanlış bulur bence bu erkek erkeğe yapılan anal seksten kaynaklanıyor. Kadın ve erkeğin anal seks birleşmesi doğaldır.  Bu birleşmeyi bir çok kadın heyecan verici kışkırtıcı bulurken çoğu kadın da itici ve mide bulandırıcı bulabilir. Fakat doğru anal seksi mutlaka bir kez yaşamalı ve daha sonra bu soru tekrar sorulmalıdır.

Anal seks için temizlik nasıl yapılır ?

Her çeşit seks yapmak için temizlik önemlidir anal seks yapmak içinde temizlik çok önemlidir kötü koku yada tüyler ile partnerinizi kaçırmak istemezsiniz. Anal bölgede bulunan tüyleri temizlemeli ve anüsünüzü bol su ile temizlemelisiniz. Anal seks den önce anüsü bol kremle yumuşatın. Anal seks yapacağınızda yumuşatmak yerine önceden kremle yumuşatırsanız anal seks sırasında sadece hazır kayganlaştırıcılar kullanıp aldığınız hazzı doruklara çıkarabilirsiniz. Seks için temizlik nasıl yapılır konumuzu okuyabilirsiniz.

Anal seksin olmazsa olmazı !

Anal seks den zevk alabilmek için öncelikle istemelisiniz daha sonra anal seks için gerekli olan kayganlaştırıcı mutlaka olmalıdır. Anal bölge vajina gibi kendini ıslatmaz buda istenmeyen zedelenmelere yol açabilir. Erkek içinde mutlaka prezervatif kullanımı şarttır. Endişelerinizi bir kenara bırakın, partnerinizin isteğiyle yada merak ettiğiniz için anal seks istiyorsanız güvenli anal seks için bu olmazsa olmazlara dikkat etmelisiniz.

Partneriniz ile uyumlu olun !

Anal seks te uyum çok önemli anal kasların yumuşaması bu yumuşamadan sonra birleşmenin gerçekleşmesi gerekir. Erkek ve kadın sabırlı olmalıdır. Erkek bir an önce gireyim dediği an acıdan kıvranabilirsiniz.

Anal seks zevk verir mi ?

Evet anal seks zevk verir, anal bölge oldukça duyarlı kaslarla çevrelenmiştir. Anal gölge ile anal orgazm da olabilirsiniz. Anal bölgeden aldığı zevk ile vajinadan aldığı zevkin kat kat fazlasını aldığını söyleyen kadınlar vardır.

Çifte haz

Anal seksin en ateşli yerinde partneriniz klitosinizi uyarırsa anal zevk alırken klitoral orgazmı da aynı anda yaşayıp çifte haz alabilirsiniz.

Anal seks sağlıklı mı ?

Anal seks ahlaki yönden kesinlikle kötü değildir, sadece sağlık yönünden dikkat edilmesi gerekir. Kayganlaştırıcı kullanıldığı takdirde kadın için prezervatif kullanıldığı takdirde de erkek için net bir şekilde sağlıklıdır.

Anal seks’ de enfeksiyon riskini önlemek için !

Anal seks yaparken kayganlaştırıcı dan sonraki en önemli risk enfeksiyon riskidir. Prezervatif, kayganlaştırıcı ile penisin, anüse girmesi kolaylaşır. Anüs’ de enfeksiyon riski taşıyan bir bölgedir. Anal ilişki sırasında penis vajinaya sokulacaksa mutlaka prezervatif değiştirilmelidir.

Doğru Anal seks nasıl yapılır ?

Öncelikle partneriniz penisini siz anal girişine kayganlaştırıcı sürmelisiniz. Daha sonra penisin ucu ile yada parmak ucu ile anal girişindeki kasların açılmalı siz de gevşemelisiniz. Bu durumda zevk almaya başlamanız gerek anal girişiniz büyüdükçe hafif acı duyacaksınız pes etmeyin partnerinizin penisi içinizde ilerledikçe acı zevke dönecek ve hayatınızda almadığınız kadar zevk alacaksınız. Çığlıklar içerisinde anal orgazmı tadabilirsiniz.

Anal bölge oldukça hassas bir bölgedir bu bölgeyi yeterince yumuşatıp ana birleşme daha sonra sağlanmalıdır.

Anal seks zararlı mı ?

Yazımda bahsettiğim önlemleri mutlaka almalısınız almadığınız takdirde hepatit b, HIV ve çeşitli enfeksiyon hastalıklarına yakalanmanız mümkün.

Anal seks popüler

Son dönem de erkek de kadın da anal seks tabularını yıkmış gibi görünüyor. Kadınlar popoları için spor salonlarında çalışıyor erkekler yine eski dönemdeki gibi kadınları popolarına göre seçiyor tabiki diğer faktörlerde var ama anal seksin popülerliğinin artmasını kimse reddedemez herhalde.

 

Anal seks yapan kadınlar anlatıyor !

 

3 Comments

3 Comments

 1. mehtap

  8 Nisan 2017 at 17:09

  evli ciftiz.

 2. Zuhal

  14 Haziran 2017 at 10:56

  farklı bir zevk diyebilirim.

 3. EDA

  30 Temmuz 2017 at 11:52

  harikaa bakın erkek anal bölgeyi iyice yumuşatmalı kayganlaştırı ile daha sonra yavaş yavaş girmeli ben çığlık çığlığa orgazm oluyorum mutlaka iki zevkide yaşayın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

To Top