Bakım

Tırnak beyazlatma yöntemleri

Tırnaklarınızın dışardan bakımlı gösteren oje ve cilaları kullandıkça tırnağınızı yıpratır ve sararmasına neden olursunuz. Tırnaklarınızın sararmaması için haftada bir bakım yapmalısınız. Tırnak bakımı sırları konumuzu okuyabilirsiniz. Gelelim sararan tırnaklarınızı nasıl beyazlatabilirsiniz.

Tırnak beyazlatma yöntemleri

Limon Karbonat

Limonun tırnakları beyazlatığını çoğu kadın bilir yazımızın farkı ise karbonat limon suyu ile karbonatı karıştırın bu karışım ile tırnaklarınızı fırçalayın daha ilk uygulamadan tırnaklarınızın beyazladığını göreceksiniz.

Süt maden suyu

Süt ve maden suyu ikilisini iyice karıştırın kab içinde tırnaklarınızı 10 dk bekletin ve kremle yumuşatın süt tırnaklarınıza bakım yaparken maden suyunun beyazlatıcı etkisi ile tırnaklarınız harika görünecek.

Oksijenli su ve karbonat

Oksijenli su ve karbonat karışımı ile tırnaklarınızı limon karbonatda olduğu gibi fırçalayın bir kaç haftada tırnaklarınız çok güçlü ve beyaz görünümüne kavuşacaktır.

Menekşe badem yağı

menekşe ve badem yağını karıştırarak tırnaklarınıza bir pamuk ile sürün ve bekletin tırnaklarınız kısa sürede hem daha beyaz hemde daha güçlü ve bakımlı olacaktır.

Diş macunu

Diş macunu ile dişlerinizi fırçaladığınız gibi tırnaklarınızıda fırçalayın etkili tırnak beyazlatma yöntemlerinden birtanesidir.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

To Top