Bakım

Kaş kalınlaştırma Kalın kaşlar için öneriler

Yüzümüzün düzenli gürnmesini sağlayan en önemli faktörlerinden birisidir kaş, Kaş modasıda bir okadar önemli ve hızla değişen moda dalıdır. Kaşlarınızda önemli ölçüde dökülme ve seyrelme varsa mutlaka doğam yöntemlerle çözmeye çalışın bu dökülme aşırı ise mutlaka bir doktora başvurmanızı öneririm.

Kaş kalınlaştırma

Yukardada söylediğim gibi kaş modası  hızlı değişir bir süre ince ve kavisli moda iken şuan80 li 90lı yılların  kalın kaşları moda. Sizde bu kalın kaş modasına uymak istiorsanız ve incelen kaşlarınızı kalınlaştırmak istiyorsanız yazımızı dikkatli okuyun.

Kaş kalınlaştırma yöntemleri

Kaş kökleri alınarak küser ve yıpranır bunun için kaşlarınızı küstürmemeniz önemli yeni kaş üretimi durmamalı. Kalıcı makyaj, kaş ektirme, kalem ile kalınlaştırma yapabilirsiniz kadınlarda çare tükenmez.

Doğal yöntem ile kaş kalınlaştırma

Doğal yöntemlerden biriside sarımsaktır kaşlarınızı kısa zamanda kalın ve gürleştirebilirsiniz.

Sarımsak ile kaş kalınlaştırma kürü

1 diş sarımsağı bıçak yada kesici alet kullanmadan güzelce dövün krem haline getirin bu krem haline gelen sarımsağı kaşalrınıza iyice masaj yaparak yedirin her gece bu kürü uygulayın ve sabah yıkayın kaşlarınızdaki gürleşmeyi kısa sürede hissedeceksiniz.

Makyaj ile kaş kalınlaştırma

Doğal yöntemler kürler yada ektirme size uzun ve meşakatli geliyorsa makyal ile kalınlaştırmaya geldik demektir. Makyaj ile ufak dokunuşlar yaparak kaşlarınızı kalınlaştırabilirsiniz. Kaşlarınız arasındaki boşlukları alacağınız bir kaş kalemi ile kolaylıkla kapatabilirsiniz. Kaş kalemini kaşınızın bir açık tonunu almanızı tavsiye ederim doğala en yakın formunu koruyarak ince tek çizgiler ile boşlukları kapatın.

Vazelin ile kaş kalınlaştırma

Vazelininde içerdiği yağlar sayesinde kaş kalınlaştırma gibi bir etkisi vardır kaliteli bir vazelin ile bunu deneyebilirsiniz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

To Top