Bakım

Güneş ve cilt lekelerini aloe vera ile yok edin !

Aloe vera bakımı kozmetik sektöründe çok kullanılan bir bitki şampuanlar kremler aloe vera ile donatılıyor. Aloe veranın yenileyici ve nemlendirici özelliği ile güneş lekelerinden ve cilt lekelerinden kurtulabilirsiniz.

Aloe veranın kullanım alanları

Aloe vera cilt lekeleri, güneş lekeleri, yanıklar, cilt ödemleri, idrar yolu iltihabları, uçuk ve iltihablanlamalara karşı kullanılıyor ve oldukça etkili sonuçlar alınıyor. Bu harika bitkinin yararlarını sizlerle paylaşmak istedim her kadın cilt lekeleri ve güneş lekelerinden şikayetçidir aloe vera ile hepsinden kurtulabilirsiniz.

Aloe vera kullanımı

Aloe era bitkisini birer parmak olacak kalınlıkta kesin. Hafif sıcak suyun içine atın ve üstüne bir kaç damla limon yada sirke damlatın bu aloe veranın içindeki mikropları temizler. Bir saat kadar bu ılık suda bekledikten sonra aloe veraları kaynatmaya başlayın iyice suyunu çekene kadar kaynatın bu karışımı 2 – 3 saat kadar demlenmeye bırakın. Karışım soğuduktan sonra cilt ve güneş lekelerinize sürün ve masaj yaparak yedirin. Karışımı gün ışığından uzakta saklamalısınız. Bu uygulamayı günde bir defa mutlaka uygulayın kızarmış derinize ne kadar iyi geleceğini göreceksiniz. Cilt ve güneş lekelerini ise çok hızlı bir şekilde yok ettiğini gözlerinizle göreceksiniz.

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

To Top