Bakım

Evde kalıcı lazer epilasyon !

Evde kalıcı lazer epilasyon !

Evde lazer epilasyon ile kalıcı olarak istenmeyen tüylere veda edin. İstenmeyen tüyler tarih boyunca kadınların uğraştığı bir sorundur. Hamam otları ve bir çok doğal çözümler ile tarih boyunca kadınlar istenmeyen tüylerden kurtulma çabası içinde. Günümüzde lazer epilasyon aletleri geliştiriliyor ve hatta evimize kadar giriyor.

Ergenlik döneminden ömür sonuna kadar uzanan jilet, ağda, tüy dökücü ile istenmeyen tüylerden kurtulma yöntemleri ile tüyler daha koyu ve sert çıkmaya başlıyor.Güzellik ve tıp merkezlerinde kullanılan gelişmiş lazer epilasyon aletleri ayağımıza kadar geldi ve bir yıllık bir süreç içinde istenmeyen tüylerden tamamiyle kurtuluyorsunuz !

Neden evde kişisel epilasyon aleti almalısınız ?

  1. Hijyenik.
  2. Tıp merkezlerine göre daha uygun.
  3. Ev rahatlığında uygulama şansı.

Ev tipi lazer epilasyon aleti nedir ? Nasıl çalışır ?

IPL Yöntemi ile tıp merkezlerinde uzman gözetimine ihtiyaç duymadan ev rahatlığında lazer epilasyon yapmanın keyfini çıkarın ! IPL yoğunlaştırılmış ışık atımı teknolojisi ile evde istenmeyen tüyleriniz den kurtulabilirsiniz.

IPL Intense Pulse Light Lazer epilasyon teknolojisi nedir ?

IPL belirli bir dalga boyuna ayarlanmış lazer ışınlarının kıl köklerini ve kıla rengi veren melanin pigmentine hasar vererek yeniden oluşumunu engelleme prensibine verilen addır.

Lazer epilasyon aleti modelleri ve fiyatları ?

Bir çok markanın ev tipi lazer epilasyon aleti modelleri bulunmaktadır. Farklı lazer atım seçenekleri ile sonsuz atım yapabilen lazer epilasyon aletleride piyasada satılıyor. Bazı modellerde cilt tipini seçebilir farklı başlıkları sayesinde vücudunuzun tüm bölgesinde kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Cilt ayarı olan modeller cilt renginize göre kıl köklerine daha rahat ulaşmak ve yok etmek adına lazer ışını nı arttırır ve azaltabilir. Bu tür özelliklerin varlığına göre lazer epilasyon aletlerinin fiyatları değişmektedir.

Evde lazer epilasyon aleti alırken dikkat edilmesi gerekenler !

  1. Atım sayısının yeterli olup olmadığı.
  2. Vücut bölgelerinizde kullanabilmeniz için başlıklarının bulunup bulunmaması.
  3. Otomatik vücut tipini algılayan sensörlü tip cihazlar tercih edebilirsiniz.

Evde lazer epilasyon aleti kullanırken dikkat edilmesi gerekenler !

  1. Cilt tipinize uygun ayarda kullandığınıza emin olun.
  2. Kullanma talimatına uygun şekilde kullanmalısınız.
  3. Dövme, ben, güneş lekesi gibi bölgelerde uygulama yapılırken dikkat edilmeli cihazın kullanma talimatlarına uygun şekilde kullanılmalıdır.

Teknolojinin gelişmesi ile lazer epilayon aletlerini telefon ile bluetooth üzerinden bağlantı kurarak ayarlarını yapabileceğiniz ve atım sayısını gösteren bir monütörü görebileceğiniz cihazlarda piyasada satılıyor.

Evde lazer epilasyon aleti seçimi !

Bir çok model lazer epilasyon aleti bulunuyor peki lazer epilasyon aleti seçimini nasıl yapmalıyız ? En iyi lazer epilasyon aleti seçimi adlı makalemizi okuyarak en iyi lazer epilasyon aletleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Çok iyi bildiğimiz kaliteli markaların epilasyon aletlerini kalıcılığı, atım sayısı, kullanım kolaylığı, yedek parça, lazer ampülü fiyatları gibi etkenlere dikkat ederek seçmelisiniz. Sizin için derlediğimiz en iyi evde lazer epilasyon aleti yazımızı okuyup arasından tercih yapabilirsiniz.

Ev tipi lazer epilasyon aleti kullananlar, Kullanıcı yorumları.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

To Top